ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره دهنده تخصصی  کارشناسی ارشد

برای تماس با مشاورین  از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید. 

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب 

حتي ايام تعطيل

 

 

ثبت نام متقاضیان دوره های آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه در مقطع کارشناسی، مطابق تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-95 به مدت یک هفته انجام می شود.
ثبت نام در دوره های کارشناسی این دانشگاه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.
اختیاری بودن حضور دانشجو در کلاس های دروس نظری، شهریه مناسب نسبت به سایر دانشگاه ها، امکان تحصیل برای افراد شاغل و ارائه مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم از جمله این مزایا است.

امکان معرفی مهمان موقت و دائم به شهر مورد نظر دانشجو در طول تحصیل، امکان معرفی مهمان اضطراری و تعیین حوزه امتحانی طبق درخواست دانشجو، آزمون الکترونیکی پایان ترم و مشاهده نمرات بلافاصله و امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی را از دیگر مزایا عنوان می شود.

دانش آموختگان دانشگاه پیام نور در آزمون ورودی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جزو افراد موفق بوده و در آزمون های استخدامی ادارات و نهادهای دولتی و عمومی درصد بالایی از قبول شدگان را به خود اختصاص می دهند.

دانشگاه پیام نور در کنار آموزش رسمی، به آموزش های کاربردی و کارآفرینی، مهارت های تکمیلی کسب و کار به صورت الکترونیکی و از راه دور جهت ورود به بازار کار با صدور دوره گواهی نامه معتبر برگزار می کند.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور  از سراسر کشور با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور