ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد|پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 96

سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره دهنده تخصصی  کارشناسی ارشد

برای تماس با مشاورین  از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید. 

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب 

حتي ايام تعطيل

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد|

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 96

 
 
 

مدیریت تحصیلات تکمیلی و استعداددرخشان دانشگاه با صدور اطلاعیه ای شرایط پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد از میان دانشجویان ممتاز کارشناسی را اعلام کرده است.

بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سا یر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی می شوند.

ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نخواهد شد، مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ نیمسال بیشتر نشود.

دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

دانش آموختگان کارشناسی ناپیوسته رشته هایی که برطبق سرفصل مصوب طول مدت تحصیل آنان حداقل ۵ نیمسال تعریف شده باشد، می توانند از مزایای این آئین نامه برخوردار شوند. این موضوع شامل دروس پیش نیاز دانشگاهی نمی باشد و تنها سرفصل مصوب ملاک عمل خواهد بود.

تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نمی باشد.

دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.

ثبت نام از متقاضیان استفاده از امتیاز مذکور تنها به صورت اینترنتی صورت می گیرد که مشابه ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون این دوره می باشد. زمان و چگونگی ثبت نام از داوطلبان دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

لینک های مفید

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه آزمون کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری

دفترچه آزمون کارشناسی ارشد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 

تخمین رتبه کارشناسی ارشد

زمات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 

 

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره 

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد|

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 96 

با سامانه صدای مشاور  

به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید