شرایط ثبت نام آزمون المپیاد دانش آموزی

سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره دهنده تخصصی کارشناسی ارشد

برای تماس با مشاورین  از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید. 

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب 

حتي ايام تعطيل

 

 

بر این اساس زمان ثبت نام از روز شنبه  آغاز خواهد داشت و این مدت قابل تمدید نیست ، لذا از مسئولین استانی و خصوصاً مدیران محترم مدارس انتظار می رود اقدامات لازم درخصوص اطلاع رسانی مناسب به دانش آموزان علاقمند به نحو مقتضی انجام پذیرد.

ثبت نام در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی همانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک به نشانی http://azmoon.srttu.edu به دو طریق انفرادی و گروهی (توسط مدیر واحد آموزشی) امکان پذیر خواهد بود.

فارغ از ثبت نام به صورت انفرادی یا گروهی، تایید صحت اطلاعات و عکس دانش آموز توسط مدیر واحد آموزش الزامی است و مسئولیت بروز هر گونه اختلاف متوجه ایشان می باشد.

به دانش آموزان عزیز علاقمند به شرکت در آزمون توصیه می شود اطلاعات و توصیه های ارائه شده در بخشنامه را به دقت مطالعه نمایند. شایان ذکر است زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه ثبت نام http://azmoon.srttu.edu اعلام خواهد شد.

دانش ­آموزانی که پس از پایان دوره آموزش تابستانی با دریافت مدال طلا به عضویت باشگاه دانش­­ پژوهان جوان و تیم­ ها ملی المپیاد جمهوری اسلامی ایران در می­ آیند، پس از اخذ دیپلم متوسطه و گواهی پیش ­دانشگاهی مطابق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بدون شرکت در کنکور سراسری توسط باشگاه (معاونت) برای ادامه تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظرشان در زیر گروه مربوطه معرفی می­ شوند. شایان ذکر است برگزیدگان المپیاد ادبی علاوه بر رشته ­های زیر گروه علوم انسانی می­ توانند رشته­ های زیر گروه هنر را نیز برگزینند. 

همچنین دانش­آموزانی که در پایان دوره آموزش تابستانی موفق به اخذ مدال­های نقره و برنز کشوری ­شوند، مطابق مصوبه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فن­آوری علاوه بر عضویت در باشگاه دانش ­­پژوهان جوان می­توانند در کنکور سراسری از ۲۰% سهمیه در زیر گروه آزمایشی مربوطه استفاده نمایند. در ضمن تمامی دارندگان مدال­ های طلا، نقره و برنز جهت عضویت و بهره ­مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به این بنیاد معرفی می ­شوند.

-کلیه دانش آموزان شرکت‌کننده در مراحل مختلف المپیادها باید دانش‌آموز شاغل به تحصیل در سال تحصیلی (95-1394) در یکی از پایه‌های دوم یا سوم (مطابق جدول شماره 1 شرایط اختصاصی) باشند و نباید هیچ‌گونه وقفه تحصیلی یا ترک تحصیل داشته باشند.

-دانش آموزان پایه دوم دارنده مدال‌های نقره و برنز رشته‌های ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی و نجوم و اخترفیزیک و همچنین دانش آموزان پایه دوم دارنده مدال برنز المپیاد کامپیوتر که در سال تحصیلی گذشته (94-93) در دوره آموزش تابستانی باشگاه دانش‌پژوهان جوان حضور داشته‌اند ،در صورت علاقه‌مندی به شرکت مجدد در المپیادهای علمی ملزم به شرکت در کلیه مراحل مختلف آزمون‌های سال تحصیلی 95-94 هستند و فقط در صورت موفقیت به مراحل بعدی راه خواهند یافت.

-دانش آموزان پایه دوم متوسطه دارنده مدال نقره کشوری المپیاد کامپیوتر که در سال تحصیلی 94-93 در دوره آموزش تابستانی باشگاه دانش‌پژوهان جوان حضور داشتند در صورت علاقه‌مندی به شرکت مجدد در دوره آموزش تابستانی سال تحصیلی 94-93 علاوه بر ثبت‌نام در المپیاد کامپیوتر (مطابق مندرجات نحوه ثبت‌نام) باید برگ خلاصه وضعیت تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل در سال تحصیلی 95-94 از مدرسه محل تحصیل را که به تأیید اداره کل آموزش و پرورش رسیده باشد ارائه نمایند.

 

لینک های مرتبط

ثبت نام تیزهوشان 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

سایت ثبت نام تیزهوشان

 

 می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره 

شرایط ثبت نام آزمون المپیاد دانش آموزی

با سامانه صدای مشاور  

به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید